Değer, birçok insan için çok şey ifade edebilir, ancak çoğu iyi bir yatırımın sadece düşük bir fiyattan daha fazlasını gerektirdiği konusunda hemfikirdir. Neredeyse her hanenin bir elektrikli süpürgeye sahip olması muhtemeldir, ancak özellik ve kalite bakımından birinden diğerine olan fark çok büyük olabilir.

Kaliteyi, dayanıklılığı ve en kullanışlı özellikleri (HEPA filtrasyonunu düşünen) arayanlar, mağazalara çarpmadan önce biraz araştırma yapmalı. Elektrikli süpürgeyi neyin iyi bir yatırım haline getirdiğini merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

Güç

Her elektrikli süpürgenin çekirdeği, emme gücü sağladığı için motorudur. Motor tipi ve vat miktarı bir modelden diğerine değişebilir ve genellikle 1600W ile 2200W arasındadır. Bir namlu vakumu, dik, bir çubuk vac veya robot versiyonu arıyorsanız, güç seviyesi hakkında bir fikir edinmek için motor açıklamasını kontrol edin. Ayrıca, bir galeriyi ziyaret edip etmediğiniz konusunda bir gösteri istemek akıllıca olacaktır. Vakumu açın ve zemin aletini veya başlığı duvara yerleştirin. En güçlü emişe sahip olanlar oraya yapışmalı ve çıkarılması zor olmalıdır.

performans

Motor başlangıç ​​noktasıyken, performans genel tasarıma (her bir parçanın diğerleriyle nasıl sorunsuz çalıştığını) ve bir vakumun özelliklerine dayanır.

Bu elemanların en önemlilerinden biri filtredir. Düşük kaliteli bir filtre, toplanan tüm kiri ve tozu tekrar havaya yeniden dağıtabilir, kaliteli bir malzeme ise tamamen hijyenik bir ortamın korunmasına yardımcı olur.

Örneğin bir HEPA filtresi sadece kirleri değil polen parçacıklarını, toz akarlarını ve hatta tütün dumanı parçacıklarını tutan çok ince bir ağ içerir. Vakumlu torbaların kalitesinin değişebileceğini de unutmayın. En iyisi, filtreden geçen her şeyi yakalamaya ve tutmaya yardımcı olacak ve hazır bir şekilde hazır olmaları gerekir (Avustralya’da çevrimiçi vakum torbaları satın alabiliyorsanız zamandan ve emekten tasarruf edersiniz).

Manevra Kabiliyeti

Bir sırt çantası ya da namlulu model için, uzun, geri çekilebilir bir güç kablosunun olması çok önemlidir ve hafif, taşınabilir bir modelin yıllar içinde sizin ve arkanız için daha iyi olması gerekir. Vakum ve robot vakumlarının yapıştırılmasındaki bir avantaj, kablosuz olmalarıdır. Sizin için en iyi yatırım, şimdi ve gelecek yıllarda yaşam tarzınıza uygun bir yatırım olacaktır. Örneğin evcil hayvan almayı veya bir aile kurmayı düşünüyorsanız, seçiminizin şimdi çalışıp çalışmayacağını ve ne zaman geleceğini düşünün.

dayanıklılık

Sonuçta, iyi bir yatırım da sürecek bir şeydir. Almak, satın almak, yorumları okumak ve garantiyi kontrol etmek istediğiniz markayı araştırın.

Eko kimlik bilgileri

İyi eko referansları birçok insan için giderek daha fazla önem kazanıyor. Elektrikli süpürge, iyi enerji verimliliği ve uzun ömürlülüğü varsa çevre dostu olabilir. En ucuz vakumlar kısa bir süre devam edebilir ve daha sonra çöplükte kalabilir, ancak kaliteli markalar 10, 15 veya 20 yıl sürebilir, bu da kullanımda daha az malzeme, daha az toprak dolgu ve daha düşük bir karbon ayak izi anlamına gelir.

Yerinde isabet

En iyi yatırım, tüm bunları sağlayan ve kendi yaşam tarzınızı ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir şey olacaktır. Geniş model yelpazesi, seçimi zorlaştırabilir; bu nedenle elimizde deneyimli ve bilgili personelimiz var. Size önerilerde bulunmaktan veya sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız, bu nedenle temasa geçmekten çekinmeyin.

Temizlik makinaları Temizlik makineleri